Ekran wczytywania
Klasa sportowa o profilu Cheerleading

CHEERLEADING TO SPORT. 

04.09.2023 r. to szczególny dzień dla dzieci i młodzieży rozpoczynającej kolejny etap swojej edukacji w szkołach. Przed Nimi dużo nauki i nowych wyzwań. Rodzice stają przed kolejnymi 10 miesiącami wsparcia, motywacji i pomocy w zmaganiu się z codziennością. Polski Związek Sportowy Cheerleadingu również dzisiaj wkracza w nowy rok szkolny dzięki współpracy z Gminą Ustrzyki Dolne otwierając pierwszą w Polsce klasę sportową o profilu cheerleading.

Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Ustrzyk Dolnych Panu Bartoszowi Romowicz za zaangażowanie i wkład w rozwój Cheerleadingu w Polsce, wspieranie inicjatywy stworzenia klasy sportowej w szkole Mistrzostwa Sportowego w Ustrzykach Dolnych o profilu Cheerleading. Serdeczne podziękowania również dla Dyrektora Bogdana Zwarycz za zaangażowanie się w rozwój Cheerleadingu w Polsce poprzez wsparcie działań na rzecz stworzenia klasy sportowej o profilu Cheerleading, w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Ustrzykach Dolnych.

Oczywistym jest fakt że gdyby nie determinacja i konsekwencja pani Katarzyny Ożóg to wszytko nie byłoby możliwe. Dlatego również chcemy złożyć serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny za podjęcie działań na rzecz stworzenia klasy sportowej o profilu Cheerleading, w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Ustrzykach Dolnych. Otwarcie klasy o takim profilu to dla całej społeczności Cheerledingu w Polsce olbrzymi krok w rozwoju tej wspaniałej dyscypliny sportu.

Na inauguracji oczywiście nie mogło zabraknąć naszego reprezentanta, Prezesa Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu Pana Leszka Cichockiego który swoim ciepłym słowem i jak zawsze pozytywnym nastawieniem przywitał młodych adeptów. Oświadczył również że będzie bacznie obserwował postępy i wspierał rozwój przyszłych zawodników. To właśnie tutaj w Ustrzykach Dolnych tworzy się historia. Życzymy profesjonalnej edukacji, wytrwałości i dobrej zabawy. Wierzymy, że już niebawem w reprezentacji Kraju na największych zawodach w Europie i na Świecie będą również zawodnicy z Gminy Ustrzyki Dolne.

Pamiętamy że SPORT ŁĄCZY I ROZWIJA


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z