Ekran wczytywania
Zarząd

Piotr Patłaszyński- Prezes

Dyplomowany instruktor tańca, Prezes Zarządu Polskiej Federacji Tańca, Sekretarz Narodowy IDO w Polsce, licencjonowany sędzia Polskiej Federacji Tańca, sędzia międzynarodowy organizacji IDO. Organizator wielu prestiżowych przedsięwzięć tanecznych takich jak: mistrzostwa i Puchary Polski, warsztaty taneczne. Pomysłodawca i realizator corocznego World DanceWeek w Hotelu Gołębiewski w  Mikołajkach, a obecnie w Hotelu OSSA. Od roku 2010 Organizator i Producent Mistrzostw Świata IDO jazz dance, modern, balet/pointe.


Leszek Cichocki 
- Wiceprezes

Trener Disco Dance i choreograf aktualnych Mistrzów Polski w kategorii wiekowej „Dorośli”. Członek  Zarządu i sędzia I kategorii Polskiej Federacji Tańca, wykwalifikowany pedagog. Posiada najwyższą  klasę taneczną w Polsce A – styl standardowy i najwyższą klasę taneczną na świecie S – styl  latynoamerykański. Kilkukrotny Mistrz Polski w tańcu nowoczesnym. Jako choreograf i trener, wraz z podopiecznymi, ma na swoim koncie tytuły mistrzów świata. Pasjonat  tańca, wychowawca kolejnego pokolenia trenerów i choreografów. 


Szymon Kowalewski - Członek zarządu

Trener i choreograf techniki hip-hop. Wiceprezes Polskiej Federacji Tańca, Prezes Klubu Sportowego  Grawitacja. W ciągu 16 lat działalności klub odniósł wiele sukcesów zarówno w kraju, jak i za granicą. W swoich szeregach ma wielokrotnych mistrzów i wicemistrzów Polski, a także mistrzów Europy i świata. Aktywnie wspiera działalność wielu stowarzyszeń promujących taniec.


Andrzej Kuźnicki
 - Członek zarządu

 

Trener, choreograf, sędzia klasy międzynarodowej, konsultant kadry Norwegii, wyróżniony tytułem  Ambasador Szczecina. Aktywnie działa w zarządzie Polskiej Federacji Tańca. Wielokrotny reprezentant kraju Polski w mistrzostwach Europy i świata oraz zdobywca najwyższych  laurów (w tym ponad 50 medali mistrzostw Europy i świata). Został wyróżniony tytułem Najlepszego  Choreografa techniki Street Dance. Prowadzi Studio Tańca Shock Dance nagradzane tytułem  Najlepszej Szkoły Tańca. Tancerze Studia zdobyli m.in. ponad 100 medali mistrzostw Polski, w tym  ponad 40 tytułów mistrza Polski.


Anna Polatowska-Zegar 
- Członek zarządu

Z cheerleadingiem związana od 1996 roku, początkowo jako zawodnik, a następnie jako trener w pierwszym stowarzyszeniu cheerleaders – WSCh K-12 w Warszawie. Trener i choreograf zespołów cheerleaders od 2001r. Dyplomowany instruktor tańca jazzowego, aerobiku, aqua aerobiku oraz manager sportu. Od 2003 r. sędzia cheerleaders w Polskim Stowarzyszeniu Cheerleaders, a od 2012 roku międzynarodowy sędzia cheerleaders z uprawnieniami ECA. Od 2005 roku członek zarządu PSCh jako sekretarz, a obecnie V-ce Prezes ds. kontaktów z zagranicą, współtwórca krajowych przepisów turniejowych, wykładowca oraz egzaminator na kursach trenerskich i sędziowskich w PSCh.


Jarosław Mazur
- Członek zarządu

Dyplomowany nauczyciel tańca. Były tancerz tańca towarzyskiego i sędzia skrutiner w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Od 2005 roku sędzia skrutiner w Polskim Stowarzyszeniu Cheerleaders.
Od roku 2008 czynnie działa na polu rozwoju cheerleadingu w Polsce jako członek zarządu PSCh, skarbnik PSCh oraz organizator zawodów.

Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z