Ekran wczytywania
Zarząd

ZARZĄD POLSKIEGO ZWIĄZSKU SPORTOWEGO CHEELEADINGU NA LATA 2022-2026

 

Leszek Cichocki - Prezes

Prezes Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu, Członek Zarządu Polskiej Federacji Tańca i Dyrektor Generalny UKS RELIESE, Sędzia 1 kategorii PZSC, Sędzia 1 kategorii PFT. Ukończył studia w Związku Nauczycielstwa Polskiego na kierunku Pedagogika kulturoznawcza - Menedżer i Animator Kultury. Jako wykfalifikowany pedagog i instruktor dalej rozwija swoje pasje i marzenia będąc związanym z tańcem od 35 lat.

Kilkukrotny Mistrz Polski w tańcu nowoczesnym. Posiada najwyższą klasę taneczną w Polsce A – styl standardowy i najwyższą klasę taneczną na świecie S – styl latynoamerykański.

Jako choreograf i trener, wraz z podopiecznymi, ma na swoim koncie tytuły mistrzów Polski, Europy i Świata. Pasjonat tańca, wychowawca kolejnego pokolenia trenerów i choreografów. Organizator jednych z największych wydarzeń tanecznych i sportowych w Polsce.

Leszek Cichocki jak już się w coś angażuje to na 100%. Zawsze mówi że rozwój i miłość do tego co się robi, gwarantuje satysfakcję i sukces. Natomiast praktyka nabyta do tej pory gwarantuje poparte doświadczeniem przemyślane działania.

Prywatnie mąż i tata super rodzinki oraz pasjonat motoryzacji.

 

Anna Polatowska-Zegar - Wiceprezes

 

 

Z cheerleadingiem związana od 1996 roku, początkowo jako zawodnik, a następnie jako trener w pierwszym stowarzyszeniu cheerleaders – WSCh K-12 w Warszawie.

Trener i choreograf zespołów cheerleaders od 2001r. Dyplomowany instruktor tańca jazzowego, aerobiku, aqua aerobiku oraz manager sportu.

Od 2003 r. sędzia cheerleaders w Polskim Stowarzyszeniu Cheerleaders, od 2012 roku międzynarodowy sędzia cheerleaders z uprawnieniami ECA, a od 2022 z uprawnieniami ICU (Performance Cheer i Cheer).

Od 2005 roku członek zarządu PSCh jako sekretarz, a obecnie V-ce Prezes ds. kontaktów z zagranicą, współtwórca krajowych przepisów turniejowych, wykładowca oraz egzaminator na kursach trenerskich i sędziowskich w PSCh.

Od 2021 roku członek Zarządu PZSC oraz Przewodnicząca Komisji ds. Przepisów PZSC. 

 

 

Sylwana Patłaszyńska - Wiceprezes

 

 

 

                               

  

info wkrótce                                                                                                                                                                                             

 

Szymon Kowalewski - Członek zarządu

Trener i choreograf techniki hip-hop. Wiceprezes Polskiej Federacji Tańca, Prezes Klubu Sportowego  Grawitacja. W ciągu 16 lat działalności klub odniósł wiele sukcesów zarówno w kraju, jak i za granicą. W swoich szeregach ma wielokrotnych mistrzów i wicemistrzów Polski, a także mistrzów Europy i świata. Aktywnie wspiera działalność wielu stowarzyszeń promujących taniec.


Jacek Sennewald
 - Członek zarządu

Założyciel Zespołu Tanecznego „HAND to HAND” (1987 r.), instruktor tańca/sportu, licencjonowany sędzia Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu, Polskiej Federacji Tańca i Polskiego Związku Tańca Sportowego oraz sędzia międzynarodowy International Dance Organization. Członek założyciel PFT i PZTSport, Sekretarz PFT, Prezes Klubu Sportowego „HAND to HAND 1”. Na przestrzeni lat zainteresował tańcem wiele młodych osób, duża część z nich do dzisiaj zajmuje się tańcem. Organizator turniejów tanecznych od 1994 roku, współtwórca turniejów ligowych PFT.                                                                                                                                                                                       

 

Jarosław Mazur - Członek zarządu

Dyplomowany nauczyciel tańca. Były tancerz tańca towarzyskiego i sędzia skrutiner w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Od 2005 roku sędzia skrutiner w Polskim Stowarzyszeniu Cheerleaders.
Od roku 2008 czynnie działa na polu rozwoju cheerleadingu w Polsce jako członek zarządu PSCh, skarbnik PSCh oraz organizator zawodów.

Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z