Ekran wczytywania
Zarząd

ZARZĄD POLSKIEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO CHEERLEADINGU NA LATA 2022-2026

 

Leszek Cichocki - Prezes

Prezes Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu, Członek Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Członek Zarządu Polskiej Federacji Tańca i Dyrektor Generalny UKS RELIESE. Sędzia 1 kategorii Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu, Sędzia 1 kategorii Polskiej Federacji Tańca. 
 
Ukończył studia w Związku Nauczycielstwa Polskiego na kierunku Pedagogika kulturoznawcza - Menedżer i Animator Kultury. Jako wykwalifikowany pedagog i instruktor dalej rozwija swoje pasje i marzenia będąc związanym z tańcem i sportem od 35 lat. 
Wieloletni tancerz - Kilkukrotny Mistrz Polski w tańcu nowoczesnym. Posiada również najwyższą klasę taneczną na świecie S – styl latynoamerykański. 

Choreograf i trener wielokrotnych Mistrzów Polski, Europy i Świata w tańcu nowoczesnym. Pasjonat sportu i tańca, wychowawca kolejnego pokolenia trenerów i choreografów. 
Wykładowca krajowych i międzynarodowych seminariów i kursów dla instruktorów, sędziów i menadżerów sportu.
 
Organizator cyklu zawodów Pucharów Polski i Mistrzostw Polski w Cheerleadingu Sportowym.
Organizator Mistrzostw Świata w Tańcu Nowoczesnym federacji International Dance Organization.
 
Zawsze mówi, że rozwój i miłość do tego co się robi, gwarantuje satysfakcję i sukces. Oczywiście wszystko musi być poparte konsekwentnym i merytorycznym działaniem. Wszystko jest zawsze poparte wcześniej wyznaczonym celem.
 
Jego motto to: SPORT ŁĄCZY i ROZWIJA.
 
Wizjoner i praktyk, dla którego niemożliwe nie istnieje.

Prywatnie mąż i tata super rodzinki oraz pasjonat motoryzacji.

 

Anna Polatowska-Zegar - Wiceprezes

 

 

Z cheerleadingiem związana od 1996 roku, początkowo jako zawodnik, a następnie jako trener w pierwszym stowarzyszeniu cheerleaders w Polsce – WSCh K-12 w Warszawie.

Trener i choreograf zespołów cheerleaders od 2001r. (freestyle pom, pom dance oraz group stunt). Dyplomowany instruktor tańca jazzowego, aerobiku, aqua aerobiku oraz manager sportu.

Od 2003 r. sędzia cheerleaders w Polskim Stowarzyszeniu Cheerleaders, od 2012 roku międzynarodowy sędzia cheerleaders z uprawnieniami ECA, a od 2022 z uprawnieniami ICU (Performance Cheer i Cheer).

Od 2005 roku członek zarządu PSCh jako sekretarz, a następnie V-ce Prezes ds. kontaktów z zagranicą, współtwórca krajowych przepisów turniejowych, wykładowca oraz egzaminator na kursach trenerskich i sędziowskich w PSCh.

Od 2021 roku członek Zarządu PZSC , przewodnicząca Komisji ds. Przepisów PZSC, wykładowca na kursach trenerskich oraz sędziowskich PZSC oraz w projekcie 'Cheerleading w szkole'.

Współautorka programu wychowania fizycznego dla klas sportowych 'Let's cheer'.

 

 

Sylwana Patłaszyńska - Wiceprezes

 

 

 

                               

  

info wkrótce                                                                                                                                                                                             

 

Szymon Kowalewski - Członek zarządu

Trener i choreograf techniki hip-hop. Wiceprezes Polskiej Federacji Tańca, Prezes Klubu Sportowego  Grawitacja. W ciągu 16 lat działalności klub odniósł wiele sukcesów zarówno w kraju, jak i za granicą. W swoich szeregach ma wielokrotnych mistrzów i wicemistrzów Polski, a także mistrzów Europy i świata. Aktywnie wspiera działalność wielu stowarzyszeń promujących taniec.


Jacek Sennewald
 - Członek zarządu

Założyciel Zespołu Tanecznego „HAND to HAND” (1987 r.), instruktor tańca/sportu, licencjonowany sędzia Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu, Polskiej Federacji Tańca i Polskiego Związku Tańca Sportowego oraz sędzia międzynarodowy International Dance Organization. Członek założyciel PFT i PZTSport, Sekretarz PFT, Prezes Klubu Sportowego „HAND to HAND 1”. Na przestrzeni lat zainteresował tańcem wiele młodych osób, duża część z nich do dzisiaj zajmuje się tańcem. Organizator turniejów tanecznych od 1994 roku, współtwórca turniejów ligowych PFT.                                                                                                                                                                                       

 

 

Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z