Ekran wczytywania
Kadra Polski na ICU ECC - junior PERFORMANCE CHEER

Przedstawiamy Kadrę Polski w dywizji performance cheer i kategorii wiekowej junior:

Freestyle Pom junior - Flimero Tyczyn  

Flimero Junior to zawodnicy z Uczniowskiego Kluby Sportowego Flimero z Tyczyna. Trenerkami zespołu są Jolanta Magda oraz Adriana Kopacka. Zawodnicy reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata ICU 2024 wywalczyli na nich 6 miejsce. W ubiegłym roku jako pierwszy zespół z Polski zajęli najwyższe miejsce podium w kategorii Pom na Mistrzostwach Europy ICU 2023 w Weronie. Zawodnicy Flimero to wielokrotni zdobywcy pierwszych miejsc na Mistrzostwach Polski i Pucharach Polski PZCS.

Nie możemy się doczekać pokazania swoich umiejętności podczas Mistrzostw Europy ICU 2024 w Norwegii. Będziemy godnie  reprezentować Polskę na tak ważnych zawodach. Wyjazd nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie Gminy Tyczyn z Burmistrzem na czele, za co ogromnie dziękujemy.

 

 

 

Freestyle Pom junior oraz Cheer Jazz Junior - Team Millenium Brzeszcze

Drużyna złożona z 17 tancerek i 1 tancerza. Pełna potencjału i zapału do szeroko pojętej sztuki tanecznej oraz rywalizacji sportowej. Drużyna trenuje razem od 2018 roku wciąż uzupełniając swój skład o najlepszych tancerzy z klubu. Team Millenium w tym roku zaprezentuje się na Mistrzostwach Europy w dwóch choreografiach: Freestyle Pom oraz Cheer Jazz, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, a także wyzwaniem. Brązowi medaliści Pucharu Świata ICU w Korei, Srebrni medaliści Mistrzostw Polski w Cheerleadingu Sportowym 2024 oraz zwycięzcy cyklu Pucharu Polski 2023 w wyżej wymienionych dwóch kategoriach. Drużynę trenują Magdalena Kowalska oraz Elżbieta Caban, wieloletnie tancerki, instruktorki tańca jazzowego, hip hop oraz pom. Trenerki kładą nacisk na wszechstronny rozwój oraz kompleksowy trening. 

Partner Główny drużyny Team Millenium i wyjazdu na Mistrzostwa Europy to Małpolska 

Cheer Hip Hop junior - Fly Five Lublin

Klub sportowy Fly Five działa na terenie Lublina i Świdnika. Wszystkich zawodników łączy wspólna pasja, miłość do tańca i gimnastyki, a rodzinna atmosfera pozwala na realizowanie różnych projektów, jako niezapomnianej i pełnej pozytywnej energii przygody życia. Młodzież łączy swoje marzenia z nauką i innymi obowiązkami . Nasi tancerze bardzo ciężko trenują pod okiem instruktora i choreografa Agnieszki Wąsik oraz Natalii Sapalskiej. Zawodnicy mają na swoim koncie kilka tytułów Mistrza Polski.

Drużyna połączyła swoje siły - skład ze Świdnika trenuje razem ze składem z Lublina dopiero 1 rok! To połączenie sprawiło , że drużyna ma podwójną siłę i jedzie na Mistrzostwa Europy po finał ! 

Głównym partnerem udziału na Mistrzostwach Europy drużyny Fly Five jest Województwo Lubelskie. 

Wyjazd jest możliwy również dzięki Miastu Świdnik oraz Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie , a także dzięki firmie MCTECH, Remondis, MJ Invest, APUS Agencja Reklamowa i PATYRA Budownictwo, która jest sponsorem głównym naszego wyjazdu. 

Wyjazd jest możliwy dzięki wsparciu i zaangażowaniu wszystkich Rodziców naszych zawodników i zawodniczek oraz wielu anonimowych darczyńców i całej społeczność klubu w ramach zbiórki na portalu zrzutka.pl!

Rozgłos dzięki : radiofreee , tvp3lublin , gm_photo_video_lublin Grzegorz Milczach, idzpodprad.tv , Głos Świdnika oraz Świdnik Wysokich Lotów 

   

 

 

Cheer Jazz junior -  LDA Cheer Team Warszawa

LDA cheer team to drużyna, która rozpoczęła swoją przygodę z kategorią cheer jazz w 2024 roku. Już pierwszy debiutowy występ zaowocował zdobyciem tytułu Mistrza Polski oraz nominacji na Mistrzostwa Europy.

Drużyna składa się z 18 tancerek, które przygotowują się pod czujnym okiem pani Zofii Friemann. Olbrzymie wsparcie zapewnia również pani Anna Cichocka. 

W Norwegii wystartują: Weronika Reszczyńska, Katarzyna Kostera, Anna Mróz, Pola Florczak, Marta Pawlikowska, Jagoda Krukowska, Marta Rochmińska, Kamila Cichocka, Natalia Kozłowska, Aleksandra Kuciara, Klaudia Krzyżanowska, Agata Mitas, Natalia Pieńkowska, Hanna Wyszomierska, Pola Musiał, Alicja Czajkowska, Julia Hankiewicz, Maja Szczepanowska.

 

 

Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z