Ekran wczytywania
Kadra Polski na ICU ECC - junior CHEER

Przedstawiamy Kadrę Polski w dywizji cheer i kategorii wiekowej junior:

Cheer All Girl L4 junior - Voltage Łęg Tarnowski

Zespół Voltage powstał w 2003 roku  i od  20 lat stanowi wizytówkę kulturalną regionu tarnowskiego, biorąc udział w rywalizacji na szczeblu powiatu, województwa, całego kraju a także poza jego granicami. To najbardziej utytułowany zespół startujący na turniejach międzynarodowych i wielokrotnie reprezentujący nasz kraj na Mistrzostwach Europy i Świata. Trzykrotnie brał udział w Mistrzostwach Europy przywożąc w 2022 roku srebrny medal Mistrzostw Europy w Grecji oraz złoto i srebro z Mistrzostwach Europy w Manchesterze w 2014 roku. Jednak największym sukcesem tego zespołu jest brązowy medal, zdobyty w 2022 roku na Mistrzostwach Świata Cheerleaders w Orlando.

 

 

 

Cheer Coed L4 junior - Energy Nuclear Zabrze

Grupa Energy Nuclear startuje w kategorii Junior Cheer Coed Level 4. Treningi zespołu odbywają się na sali udostępnionej nam dzięki uprzejmości dyrekcji Zespołu Szkół Ekonomiczno - Usługowych w Zabrzu. Młodzież z naszego zespołu to dziewczęta i chłopcy w wieku 15-18 lat. Zawodnicy reprezentują miasta: Zabrze, Rudę Śląską, Gliwice, Bytom i Ornontowice.

W zeszłym roku mieliśmy zaszczyt reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy Cheerleaders w Weronie, skąd wróciliśmy ze srebrnymi medalami i tytułem V-ce Mistrzów Europy. W 2023 roku wywalczyliśmy Puchar Polski Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu oraz Mistrzostwo Polski. Tytuł ten udało nam się obronić w 2024r.

Skład zespołu to: Badura Antonina, Białas Julia, Błaszkiewicz Martyna, Chmiel Jakub, Gwaron Aleksandra, Glegocińska Amelia, Głutkowska Kamila,  Janoszka Magdalena, Juraszczyk Amelia, Kleczka Hanna, Krawczyk Maja, Krzepkowska Natalia, Kurasz Joanna, Madeja Zuzanna, Makowiecka Marika, Mańka Władysław, Paruzel Kinga, Pawlak Bartosz, Siwik Adrianna, Sokulska Julia, Sośnik Anna, Śmistek Julia,  Turych Valeriia

Trenerami zespołu są Natalia Ćwik i Marzena Siwik

Nasz wyjazd jest możliwy dzięki wsparciu naszych rodziców, darczyńców, którzy wpłacili nam darowizny przez portal zrzutka.pl, dofinansowaniu uzyskanemu od Miasta Zabrze oraz firmie 'Wesoła Rodzinka'. Wsparcie uzyskaliśmy również od firmy Revolution Cheer z Nowego Targu.

Dziękujemy bardzo wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły finansowo nasz wyjazd i dzięki którym możemy reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy!

   

 

 

Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z