Ekran wczytywania
Kadra Polski na ICU ECC - youth PERFORMANCE CHEER

Przedstawiamy Kadrę Polski w dywizji performance cheer i kategorii wiekowej youth:

 

Freestyle Pom youth - Unique Girls Kocmyrzów-Luborzyca 

Reprezentacje Klubu Sportowego Unique Cheerleaders Kocmyrzów-Luborzyca tworzą drużyny Unique Girls, Unique Pro, Unique Jazz oraz Duet Joanna Pieczarka i Gabriela Waśniewska. Kadrę Polski tworzy łącznie 40 zawodniczek, co stanowi 1/5 członków klubu Unique. 

Po raz 5 Głównym Partnerem przygotowań i startu w miedzynarodowej rywalizacji jest Województwo Małopolskie  https://www.malopolska.pl/ 

Drużyna reprezentuje Gminę Kocmyrzów-Luborzyca, która każdego sezonu wspiera finansowo rozwój zawodników. 

Zawodniczki Unique Girls  tworzą reprezentację Polski w kategorii Youth Pom. Swoje powołanie wywalczyły zdobywając tytuł Mistrza Polski 2024. Dziewczęta trenują wspólnie od trzeci sezon. Start w Mistrzostwach Europy w Oslo jest debiutem zawodniczek na Mistrzostwach Europy. Głównym trenerem i choreografem drużyny jest Julia Czajor, zaś asystentem trenera Gabriela Papka.  

 

   

   

 

Freestyle Pom youth -  Blask Tarnów

Zespół „Blask” na codzień trenuje w Studiu Tańca „Honorata” w Tarnowie. Nominacja na Mistrzostwa Europy Cheerleaders do Norwegii jest dla zespołu ogromnym wyróżnieniem i szansą zaprezentowania swoich umiejętności na arenie międzynarodowej. Dziewczyny są bardzo zaangażowane i intensywnie ćwiczą aby pokazać się z jak najlepszej strony oraz dumnie reprezentować Polskę, będąc częścią tegorocznej Kadry Narodowej. Trenerkami i choreografkami zespołu są Honorata Włoch- Kowalczyk i Konstancja Kowalczyk. Obecny skład drużyny trenuje razem niecały rok, dlatego jest to tym bardziej ważne wydarzenie dla wszystkich tancerek. Obiecujemy dać z siebie wszystko oraz wznieść się na wyżyny naszych umiejętności. Jesteśmy zmotywowane i gotowe do startu! 

Skład zespołu: Anna Burza, Jagoda Staniec, Jasmina Brunner, Oliwia Słota, Patrycja Kubisztal, Martyna Czupryna, Julia Bogacz, Wiktoria Szczepańska, Aleksandra Pawłowska, Olga Drwal, Maja Majewska, Magdalena Rams, Julia Wrona, Kalina Jagiełło, Laura Czupryna, Nikola Bałut, Pola Mróz, Weronika Krzysztofiak

   

 

 

Cheer Hip Hop youth - ADeeM Nowy Sącz

ADeeM Junior jest to grupa energicznych dziewczyn, które rok w rok walczą na zawodach tanecznych w hip hopie, a obecnie mają szansę reprezentować nasz kraj na mistrzostwach Europy w kategorii Cheer Hip Hop Youth. W skład grupy wchodzi 16 dziewczyn oraz trenerzy Dariusz Migacz, Justyna Migacz i Natalia Migacz. Dla niektórych jest pierwszy tak daleko wyjazd, dla innych pierwszy lot samolotem ale na pewno dla wszystkich są to pierwsze tak ważne zawody. Lecimy spełniać marzenia!

   

 

 

Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z