Ekran wczytywania
ICU ECC Verona 2023 - Dream Team Junior (Pom youth)

DREAM TEAM JUNIOR z klubu MG-T UKS „NO NAME” z Garwolina po raz pierwszy na Mistrzostwach Europy 2023 w Weronie.

Miedzy 30 czerwca, a 2 lipca 2023, w Weronie odbyły się Mistrzostwa Europy w Cheerleadingu ICU European Cheerleading Championship. Zespół DREAM TEAM JUNIOR z klubu MG-T UKS „NO NAME” z Garwolina po raz pierwszy miał zaszczyt reprezentować Polskę na arenie europejskiej w Youth Pom wchodząc do finału najlepszych zespołów Europy i wywalczył 5 miejsce.

Nasza taneczna przygoda dobiegła końca. Po niespełna dwóch miesiącach zgrupowań i treningów mogłyśmy zaprezentować efekt naszej ciężkiej pracy na scenie w Weronie spełniając swoje pierwsze największe marzenie. Dumą napawa nas to, że mogłyśmy reprezentować Polskę na Mistrzostwa Europy w Cheerleadingu ICU European Cheerleading Championship. 

Zespół DREAM TEAM JUNIOR z klubu MG-T UKS „NO NAME” z Garwolina wywalczył 5 miejsce. Jesteśmy szczęśliwe i bogatsze o nowe doświadczenia oraz niezapomniane wrażenia. W skład kadry reprezentacyjnej weszło 19 bardzo zdolnych i ambitnych zawodniczek z klubu MG-T UKS „NO NAME” i Szkoły Tańca Elite Cheerleaders Legionowo. W związku z tym, że powołany do Kadry Narodowej zespół DREAM TEAM JUNIOR z Garwolina aktualnie nie posiadał wymagającej liczby tancerek, dlatego była konieczność uzupełnienia składu z innego klubu. Wszystkie zawodniczki podczas ME 2023 reprezentowały zespół DREAM TEAM JUNIOR z MG-T UKS „NO NAME” z Garwolina.

Zawodniczki trenowały w PSP nr 5 w Garwolinie w weekendy tylko przez 2 miesiące. Te 19 zawodniczek to grupa ambitnych, zdyscyplinowanych i pracowitych młodych dziewcząt, które mogły trenować tylko w weekendy, a ich treningi, to godziny ciężkiej pracy w dni, w które ich rówieśnicy odpoczywali od codziennych obowiązków szkolnych. Zawodniczki zdawały sobie sprawę, że tylko wytrwała, systematyczna praca i determinacja pozwolą spełnić marzenia i osiągnąć sukces. Trud i wysiłek przyniósł efekty w postaci wejścia do finału i zajęcia 5 miejsca.

Wracamy do Polski pokonując 5 niezwykle utalentowanych drużyn europejskich (na 10 / 5). To dla nas wielkie osiągniecie. Czujemy dumę, że to my mogłyśmy zmierzyć się z najlepszymi drużynami w Europie. Nasz wyjazd nie byłby jednak możliwy bez naszej trenerki Izabeli Nierwińskiej, która sama tworzy choreografię i podkład muzyczny. To ona udowodniła nam, że niemożliwe jest możliwe oraz doprowadziła nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz.

Podsumowując, był to wyjazd pełen wrażeń i emocji. Doświadczenie i nauka, które zdobyłyśmy tańcząc na międzynarodowej scenie, jest nieocenione oraz pozostanie w naszych sercach do końca naszej tanecznej drogi. Inicjatywie tej, zawdzięczamy, nie tylko możliwość rozwoju w naszym sporcie, lecz także szansę na poznanie nowych kultur i krajów, zawiązanie bliskich przyjaźni oraz zabranie przepięknych wspomnień, które pozostaną na zawsze w naszej pamięci.

Jesteśmy ogromnie wdzięczne i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że dostałyśmy szansę na uczestnictwo w Mistrzostwach Europy, a więc trenerom a przede wszystkim pani Izabeli Nierwińskiej, bo gdyby nie ona, nie zdobyłybyśmy Mistrzostwa Polski i nominacji. Naszym rodzicom, bo gdyby nie ich wsparcie, może nie podołałybyśmy temu wszystkiemu, no i przede wszystkim partnerom, darczyńcom i sponsorom, ponieważ pomoc finansowa przy organizacji takich przedsięwzięć, jest niezbędna a nie wszystkich rodziców byłoby stać na opłacenie wyjazdu.

Dziękujemy również za całe wsparcie z Polski, ogromnie doceniamy Waszą wiarę w nas i gorący doping. Bez tej niezliczonej liczby miłych słów i pomocy, nie byłybyśmy w stanie spełnić naszych marzeń – podsumowuje DREAM TEAM JUNIOR z załogą z załogą. A oto nasi partnerzy, dobroczyńcy i sponsorzy:


Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z