Ekran wczytywania
ICU World Cup 2023

ICU WORLD CUP SEOUL 
 
Już 6-8 października 2023 odbędą się pierwsze tego tyu zawody międzynarodowe w Korei Południowej. Kadrę Polski na ten event stanowi zespół Pom Junior - Millenium (Brzeszcze) oraz Cheer Hip Hop Double - Karolina i Roksana WDS (Krynica Zdrój) - zwycięzcy 2gich miejsc w cyklu Pucharu Polski 2022.
 
 
O reprezentantach:
 
Cheer Hip Hop Double
 
Pierwsze inauguracyjne zawody, na których reprezentować nasz kraj będzie duet Cheer Hip-Hop Senior Karolina Wolak i Roksana Majda. 
 
Duet od 3 lat należy do Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu i już na swoim koncie posiada mnóstwo osiągnięć. Trzykrotny tytuł Mistrza Polski, osiągnięcia na Grand Prix Polski oraz występ na arenie międzynarodowej na Mistrzostwach Świata ICU WORLDS Orlando 2022. 
 
Samodyscyplina, pracowitość, samodoskonalenie, pewność siebie, nieustępliwość, waleczność, ambicja i wielka pokora to właśnie te cechy charakteryzują nasze zawodniczki.  
Czy duet doskonały ? Powiedziałabym, że zgrany. Treningi przychodzą Nam z wielką łatwością. Jestem trenerem, choreografem i zawodnikiem to nie jest proste zadanie jednak z Roksaną dogadujemy się bez słów. Jesteśmy szybkie, dynamiczne i spontaniczne. Robimy to co podpowiada Nam serce. 
 
Mamy wysoko postawione cele i ciężką, ciężką pracę zyskujemy wyróżnienia oraz wysokie osiągnięcia. Wszystkie doświadczenia Nas budują i dają siłę do dalszej pracy.    Dzięki pokorze i nieustannej pracy jesteśmy w miejscu, na które zasłużyłyśmy. Zawodowy sport to nie zdrowie po ciężkich problemach zdrowotnych WRACAMY DO GRY ! Dołożymy wszelkich starań by barwa biało-czerwona była zapamiętana.

 

 

POM JUNIOR TEAM

 

 

Nasza Kadra Polski startuje już w piątek - zapraszamy na live stream na stronie 

https://cheerunion.org/championships/worldcup/

 

Team Junior Pom - start ok 3:35 am czasu PL

Cheer Hip hop double - start ok 5 am czasu PL

Zakończenie tekstu

WSPÓŁPRACUJEMY Z