NOWY POLSKI ZWIĄZEK SPORTOWY
Szkolenie

Prowadzisz grupę cheer i chcesz rozwijać swoje kompetencje w oparciu o standardy uznawane na arenie międzynarodowej? Jesteś nauczycielem i planujesz stworzyć zespół cheerleaders w swojej szkole, jednak nie masz wystarczającej wiedzy i uprawnień? Jesteś trenerem innej dyscypliny sportowej i chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje o możliwość prowadzenia zespołu cheerleaders? Planujesz lub rozwijasz swoją karierę sędziowską?

Zapraszamy na międzynarodowe szkolenia sędziowskie oraz trenerskie. Poprowadzą je profesjonaliści mający doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, dające gwarancję przygotowania na najwyższym poziomie.

Polski Związek Sportowy Cheerleadingu rekomenduje firmę szkoleniową Cheer Project Małgorzata Wrońska  w zakresie szkoleń z zakresu Performance Cheer  oraz Cheerleading.

Małgorzata Wrońska posiada najwyższe trenerskie uprawnienia trenerskie w Internetional Cheer Union (Freestyle Pom Black Badge), sędziowała międzynarodowe turnieje w Chinach, Korei i Australii, tworzyła choreografie na Mistrzostwa Świata, jako jedyny w Polsce trener przeszła szkolenie Para Cheer.

cheer-project.pl – Warsztaty Taneczne i Szkolenia dla Nauczycieli Wychowania Fizycznego

 WSPÓŁPRACUJEMY Z