Ekran wczytywania
Szkolna Liga Cheerleadingu

Polski Związek Sportu Cheerleadingu zaprasza do współpracy wszystkie kluby, związki sportowe, stowarzyszenia oraz inne posiadające osobowość prawną, które chcą rozwijać się o w tej dyscyplinie sportu w oparciu o międzynarodowe standardy i wymogi Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego oraz w poszanowaniu zasad etyki współzawodnictwa sportowego.

Prowadzisz:

  • klub,
  • drużynę
  • grupę,
  • zespół lub związek sportowy cheer?


Chcesz, by brały udział w rywalizacji narodowej i miały szansę na wyjazd na mistrzostwa Europy i świata?  A może czasami marzysz o wyjeździe na igrzyska olimpijskie?  Lubisz aktywnie działać na rzecz rozwoju i podnoszenia poziomu cheerleadingu w Polsce oraz chcesz brać udział w propagowaniu celów związku? Czekamy na Ciebie!

Jak dołączyć? To proste. Wypełnij Deklarację oraz dokonaj opłaty  członkowskiej!  Kliknij TUTAJ po szczegóły !

Trener - koordynator ds. szkolnej ligi cheerleadingu

Małgorzata Wrońska
Jest związana z cheerleadingiem od 2004 roku. Mistrz Polski oraz trener Mistrzów Polski. Choreograf freestyle pom, której choreografie prezentowane były podczas Mistrzostw Świata ICU w Orlando (USA), Mistrzostw Europy ECU (Rosja), a także na turniejach w Chinach czy Korei Południowej. Jej zespoły występowały na największych imprezach sportowych w Polsce i za granicą. Posiada międzynarodowe uprawnienia trenerskie (bronze, blue, black badge) i sędziowskie International Union (również safety rules). Posiada także certyfikat z USA Cheer, dotyczący bezpieczeństwa zawodników. Sędziowała turnieje cheerleaders w Australii, Chinach, Korei Południowej, Niemczech, Czechach na Ukrainie, Białorusi i w Polsce. Szkoliła organizacje cheerleaders w Niemczech, Estonii i na Łotwie. Inicjator Szkolnej Ligi Cheerleadingu.
Zakończenie tekstu

SPONSOR

www.cheer-shop.pl

WSPÓŁPRACUJEMY Z